top of page
chmury

OFERTA

Gwarantuję spersonalizowaną obsługę rachunkową i kadrowo-płacową, w której skład wchodzą między innymi:

USŁUGI KSIĘGOWE

 • Rachunkowość spółek osobowych i prawa handlowego

 • Pełna księgowość

 • Księga przychodów i rozchodów

 • Ryczałt

 • Karta podatkowa

 • Rozliczenia z Urzędem Skarbowym

 • Rozliczenia z ZUS

OBSŁUGA 
KADROWO-PŁACOWA

Zatrudnienie pracowników wiąże się z koniecznością przygotowania odpowiednich dokumentów oraz nadzoru nad kompletnością dokumentacji. Wybierając Biuro Rachunkowe Natalia Wanat zyskasz pewność, że zarządzanie zasobami ludzkimi w Twojej firmie będzie przebiegało sprawnie i zgodnie
z obowiązującymi przepisami.

WPROWADZANIE
NA RYNEK

Oferuję profesjonalne wsparcie merytoryczne w zakresie rejestracji firmy na terenie Polski. Wielu przedsiębiorców wkraczając na rynek ma obawę, że ich plany nie zostaną zrealizowane zgodnie z założeniami. Moi klienci mogą liczyć na szczególne wsparcie podczas przeprowadzania pierwszych operacji gospodarczych.

OBSŁUGA 
PODATKOWA

Zapewniam kompleksową i profesjonalną obsługę podatkową dla firm. Pomogę Ci uporać się ze skomplikowanym polskim systemem podatkowym.

Gwarantuję bezpieczeństwo, rzetelność, dostosowanie usług do konkretnych potrzeb oraz oczekiwań uwarunkowanych rodzajem prowadzonej działalności.

RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA

Na potrzeby Klientów wykonuję szereg raportów i analiz zarządczych wykorzystując dane z przebiegu różnego rodzaju procesów biznesowych,  wspomagając w istotny sposób funkcje planowania i budżetowania w firmie.
Działania z zakresu rachunkowości zarządczej oferowane przez Biuro Rachunkowe Natalia Wanat pozwalają wyeliminować błędy, obniżyć koszty czy zwiększyć rentowność firmy, co w efekcie przełoży się na wyższą efektywność zarządzania i szybszy rozwój podmiotu.

ROZLICZENIA ROCZNE 

Ze mną  rozliczysz swój PIT! Sporządzam zeznania podatkowe dla wszystkich podatników, bez konieczności posiadania podpisanej umowy o stałej współpracy.

Rozliczam wszystkie możliwe zeznania roczne za ubiegły rok. Usługa może być świadczona stacjonarnie lub przez internet, bez wychodzenia z domu.

SPRAWOZDAWCZOŚĆ FINANSOWA

Wśród oferowanych przeze mnie usług znajduje się między innymi sporządzanie sprawozdań finansowych wraz z wprowadzeniem do sprawozdania, bilansem, rachunkiem zysków i strat, sprawozdaniem z przepływów pieniężnych, sprawozdaniem z kapitałów i funduszy a także informacją dodatkową.

REPREZENTACJA 
INTERESÓW KLIENTA

 

Reprezentuję firmy przed organami administracji państwowej – ZUS, US i PIP. Zajmuję się zbieraniem, opracowaniem oraz dostarczeniem niezbędnej dokumentacji, kontaktem z organami administracji oraz składaniem stosownych wyjaśnień urzędowych. 

Powierzając mi reprezentowanie interesów swojej firmy, zyskasz gwarancję poprawności prowadzenia całości dokumentacji, przestrzegania niezbędnych terminów i pomyślnego przebiegu kontroli urzędowych.

JAK ZACZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

 1. ​Sprawdź ofertę

 2. Skontaktuj się ze mną wypełniając formularz kontaktowy, dzwoniąc lub pisząc wiadomość e-mail

 3. Przedstaw swoje oczekiwania, pytania i wątpliwości

 4. Ustalimy zasady naszej współpracy i koszty 

 5. Podpiszemy umowę

certyfikat biura.png

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

LOGOLOGOLOGO2-removebg-preview.png

BIURO RACHUNKOWE NATALIA WANAT

ul. Święty Marcin 47/19
61-806 Poznań

bottom of page